вгору

ДПС оновила план-графік проведення перевірок на 2023 рік

На сайті ДПС розміщено оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік (станом на 27.06.2023 р.). 

Оновлений план-графік на 2023 рік, як і раніше, складається з чотирьох розділів: 

  • Розділ I «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб» та Розділ II «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» (завантажити). 
  • Розділ ІІІ «Документальні планові перевірки фізичних осіб (завантажити). 
  • Розділ IV «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (завантажити). 

Нагадаємо, що на сьогодні ще діє мораторій на планові перевірки. Однак, законопроектом № 8401 (прийнято в І читанні), передбачено скасування дії мораторію на деякі перевірки.     

Про скасування пільг і повернення штрафів з 01.07.2023 року та про коригування норм законопроекту № 8401, читайте у Блозі бухгалтера, Інформері M.E.Doc та на нашому Telegram-каналі