вгору

Подання інформації щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій до ДПС Таблиці даних: чи можливо?

Відповідно до п. 12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165 (далі – Порядок № 1165), платник податку має право подати до ДПС Таблицю даних платника податку на додану вартість (далі – Таблиця) за встановленою формою (додаток 5).

У Таблиці зазначаються (п. 13 Порядку № 1165):

  • види економічної діяльності відповідно до КВЕД;
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України;
  • коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.

Таблиця подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку (п. 14 Порядку № 1165).

Отже, платник ПДВ може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій до ДПС Таблиці шляхом подання нової Таблиці, в якій зазначає такі види діяльності та відповідно коди товарів згідно з УКТЗЕД та коди послуг згідно з ДКПП.

Про це повідомило Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП.

Нагадуємо користувачам M.E.Doc, що заповнити форму Таблиці даних (ідентифікатор форми J/F1312303) та пояснення до неї (ідентифікатор форми – J/F1360102) зручно у програмі.

Більше про подання Таблиці даних у разі зупинення ПН/РК в ЄРПН читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc та на нашому Telegram-каналі.