вгору
16.04.2020
Нагадуємо нашим користувачам, що на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений Податковим кодексом України (далі – ПКУ) термін. Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН визначені п. 201.10 ПКУ.
У разі допущення помилок при складанні податкової накладної, зокрема, не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, платник податку може скласти розрахунок коригування до неї. Це передбачено п. 192.1 ПКУ.
Тож скласти розрахунок коригування можна й у разі складання податкової накладної без факту здійснення господарської операції та її реєстрації в ЄРПН, з метою виправлення такої помилки. У такому розрахунку коригування:
Розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем товарів/послуг, на якого була складена така податкова накладна.
Про це нагадали податківці Одеської області.
Читайте у Блозі бухгалтера та Інформері M.E.Doc, яка відповідальність за невірно визначений звітний період при формуванні податкових накладних з ПДВ.
Нагадуємо нашим користувачам, що у M.E.Doc наявний модуль «Облік ПДВ», що забезпечує можливість зручної роботи з податковими накладними (J(F)1201010), додатком 2 до неї – розрахунок коригування (J(F)1201210) та податковою декларацією з ПДВ (J(F)0200121).
Приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу.