вгору

Вимоги до ПК: рекомендації користувачам для коректного формування файлів iXBRL

Нагадаємо нашим користувачам, що для коректного формування файлів iXBRL потрібно, щоб ваш персональний комп’ютер відповідав необхідним технічним характеристикам для використання програми M.E.Doc. Про технічні вимоги для використання програми M.E.Doc читайте тут.

У цьому матеріалі надаємо основні рекомендації користувачам для коректного формування файлу iXBRL.

Програма M.E.Doc коректно функціонує на комп’ютерах з сучасними операційними системами Microsoft зі встановленими актуальними оновленнями для систем безпеки. Необхідно звіритися, чи не закінчена підтримка версії ОС (можна за пошуком на офіційному сайті Microsoft). Рекомендуємо користуватися останньою версією ОС, наприклад, Windows 10 або Windows Server 2019 відповідно до потреб.

Крім того, у разі роботи в модулі Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) при формуванні файлів iXBRL необхідним є:

  • достатній обсяг вільної оперативної пам’яті (від 2 GB, без урахування ресурсів на роботу безпосередньо ОС та інших програм);
  • наявність 64-розрядних версій Windows. У разі використання версії Windows 32-розрядної можливо виникнення проблем з обробкою великих файлів.

Звертаємо увагу, що 32-розрядні версії Windows є застарілими, вони нездатні працювати більше ніж з 4 GB оперативної пам’яті, мають низьку продуктивність та не підтримують роботу багатьох сучасних програм.

Отже, рекомендуємо користувачам для коректного формування файлів iXBRL перейти з 32-розрядної версії Windows на 64-розрядну.

Більше новин читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.