вгору

Зміни до переліку об'єктів критичної інфраструктури

Уряд ухвалив постанову від 09.05.2023 р.№ 455, яка вносить нові позиції до переліку об'єктів критичної інфраструктури – це підприємства, сферою діяльності яких є виробництво ветеринарних препаратів, а також експлуатація елеваторів.

Постанова набрала чинності з 11.05.2023 р.

Нагадаємо нашим читачам, що основний перелік об'єктів критичної інфраструктури регламентується постановою Кабміну від 09.10.2020 року № 1109.

За словами першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, боротьба з інфекційними захворюваннями тварин має безпосередній вплив на економіку держави. Основним фактором недопущення більшості хвороб тварин є профілактична вакцинація. Нестабільність епізоотичної ситуації в країні може призвести до значних економічних збитків, пов'язаних із зниженням приросту ваги с/г продуктивних тварин, їхньої загибелі та обмежень на торгівлю, як на внутрішньому та зовнішньому ринках. 

Виробництво ветеринарних препаратів, є важливою галуззю для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в країні, і ця галузь потребує підтримки держави”, – наголосив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Він також підкреслив, що безперервна робота елеваторів необхідна для стабільного та рівномірного експорту базисної продукції і важлива у національно стратегічному забезпеченні продовольчим запасом.  

Про це повідомлено на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Крім того, в Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі, ви знайдете, зокрема, таку інформацію: