Налаштування комплектів підписів для первинних документів. Користувацькі налаштування

Переглядів: 7345

     Перед початком роботи з первинними документами, для можливості їх підписання, потрібно виконати налаштування комплекту підписів. Для цього перейдіть в розділ Адміністрування – Параметри системи.

налаштування підписів

     Перейдіть до розділу Підпис і в пункті Первинні документи, з переліку, оберіть потрібний комплект підписів. 

налаштування підписів

     Для збереження налаштувань натисніть кнопку Зберегти та вийти.


налаштування підписів


      Після цього налаштованим комплектом підписів будуть підписуватись всі первинні документи.

     Крім стандартних налаштувань, під час роботи з первинними документами, ви можете налаштувати певні правила накладання різних комплектів підписів на документи, залежно від типу документа, контрагента, суми за документом тощо.

     Якщо, наприклад, на всі вхідні та вихідні рахунки, сума в яких перевищує 100 тис. гривень, крім підпису бухгалтера, потрібно накладати ще й підпис директора, виконайте наступні налаштування. Перейдіть у розділ Первинні документи – Користувацькі налаштування комплектів підписів.

налаштування підписів

     На панелі інструментів натисніть Створити запис, введіть найменування правила і оберіть напрямок документів, для яких буде застосовуватись налаштований комплект підписів.

налаштування підписів

     Нижче налаштуйте умови застосування цього правила. У Переліку умов оберіть поле Тип документа і натисніть кнопку Редагувати.

налаштування підписів

     У вікні, що з’явилося встановіть позначку біля потрібної позиції і натисніть Ок

налаштування підписів

     Далі за аналогією налаштуйте інші умови.

налаштування підписів

     Для того, щоб правилу призначити підписантів, праворуч натисніть кнопку Додати і оберіть тип підпису першої відповідальної особи.