вгору
27.10.2017
В оновленні програми M.E.Doc 10.01.199 випущено оновлену форму Таблиці даних платника податків – форму J/F1312302 «Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків».
Форму Таблиці і особливості її подання змінено у відповідності до наказу Міністерства фінансів України від від 18.09.2017 № 776 «Про внесення Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – наказ 776).
Згідно повідомлення, ДФСУ має здійснювати приймання Таблиці за формою J/F1312302, поданої платниками податків з дотримання вимог наказу 776, починаючи з 23 жовтня 2017 року.
Оновлену Таблицю даних платника податку доповнено новими полями «Сільськогосподарський товаровиробник, що до 01 січня 2017 року застосовував спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Податкового кодексу України» та «Сільськогосподарський товаровиробник, внесений до Реєстру отримувачів бюджетної дотації».
До Таблиці платники подають пояснення, у якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, та, у разі необхідності, посилання на податкову та іншу звітність платника податку.
Наказом 776 встановлено чіткий строк для розгляду ДФСУ інформації з Таблиці — 5 робочих днів.
Також наказом 776 передбачено автоматичне врахування системою Моніторингу Таблиць, поданих сільгосптоваровиробниками, внесеними в Реєстр отримувачів бюджетної дотації, та/або сільгосппідприємствами, які на 31 грудня 2016 року застосовували спецрежим відповідно до чинної ст. 209 ПКУ, і які:
Зверніть увагу!
Податківці у своєму повідомленні наголошують, що інформація з Таблиці враховуватиметься СМ КОР автоматично лише у разі, якщо Таблиця не міститиме коди послуг згідно з ДКПП або коди товарів згідно з УКТ ЗЕД, відмінні від груп товарів, визначених наказом 776.
Принагідно повідомляємо нашим читачам, що на сайті Міністерства фінансів України оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».
Черговими змінами, зокрема, передбачено автоматичне врахування Таблиці для платників, у яких: