вгору
30.05.2024
Головне управління ПФУ Вінниччини провел черговий вебінар для 30 страхувальників. Під час якого було надано покроковий алгоритм виправлення помилок в податковому розрахунку.
Так, при виправленні помилок потрібно дотримуватись наступних правил:
Подання коригуючих розрахунків «Звітний новий» і «Уточнюючий». Які між ними відмінності?
За допомогою ознаки «1» та «0» в графі «Ознака (0, 1)» Додатку 1 можна виправити будь-яку помилку - як сумову, так і несумову.
Виправлення помилок у базі ЄСВ чи у сумі ЄСВ потрібно робити лише через коди типу нарахувань «2» і «3». За допомогою ознаки «1» та «0» - графа «Ознака (0, 1) Додатку 1 - виправляються тільки несумові показники, тобто помилки в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум нарахованого ЄСВ.
Типи помилок у Додатку 1 звітності:
В програмі M.E.Doc для створення та подання звітності податкового агента можна скористатись розділом Звітність - Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ (ідентифікатор форми - J/F0500109) з додатками.
Чи можна подати Податковий розрахунок з ПФДО та ЄСВ до закінчення кварталу у разі закриття підприємства та за яким Порядком подавати Об'єднану звітність, читайте в Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc та на нашому Telegram-каналі.