вгору

ДПС утворила територіальні органи, як відокремлені підрозділи

Нагадаємо, на вимогу Указу Президента України «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» від 08.11.2019 р. № 837 Кабміном 30 вересня 2020 р. прийнято постанову № 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби», відповідно до якої ліквідовуються, як юридичні особи публічного права, територіальні органи ДПС.

Так, ДПС утворено територіальні органи, як її відокремлені підрозділи. Відповідний наказ підписано Головою ДПС за погодженням Міністра фінансів України.

Як зазначив Голова ДПС, «забезпечення функціонування ДПС у форматі єдиної юридичної особи є­ однією з пріоритетних задач, визначених для ДПС низкою рішень Уряду та структурним маяком Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ. Тому утворення територіальних органів за новим принципом є важливим кроком у виконанні цього завдання».

Надалі ДПС буде функціонувати як єдина юридична особа, що складається з центрального апарату та територіальних органів, утворених, як її відокремлені підрозділи (без статусу юридичних осіб). Докладніше про це у нашому матеріалі.

До кінця року будуть реалізовані заключні кроки щодо забезпечення функціонування ДПС як єдиної юридичної особи.

Про це зазначено на сайті ДПСУ.

Більше новин читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.