вгору

Нацбанк прийматиме рішення про підтвердження відповідності структури власності учасників ринку небанківських фінансових послуг

Нацбанк прийматиме рішення про підтвердження відповідності структури власності учасників ринку небанківських фінансових послуг вимогам щодо прозорості та оприлюднюватиме відомості про це на сторінках свого офіційного Інтернет-представництва (вебсайті). Про це зазначено на сайті регулятора.

Такі умови визначені постановою Правління НБУ від 02 березня 2023 року № 15 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39", яка набула чинності 04 березня 2023 року.

Так, оприлюднення відомостей буде відбуватися сторінках офіційного Інтернет-представництва (вебсайті) НБУ протягом п’яти робочих днів із дня прийняття рішення. 

Мова йде про структури власності таких учасників ринку небанківських фінансових послуг, як страхові компанії та установи, що стануть учасниками платіжного ринку згідно із Законом України "Про платіжні послуги" (платіжні установи, установи електронних грошей, оператори поштового зв’язку).

Про зміни до ПКУ та інших законів щодо платіжних послуг з 01.04.2023 р. та про новації щодо обліку та відповідальність платників податків учасників платіжного ринку, читайте в Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.