вгору

Нові показники нормативної грошової оцінки землі

Мінагрополітики наказом 24.06.2022 р. № 376 затвердило усереднені показники нормативної грошової оцінки земель.

Наказом № 376 встановлено, що усереднені показники нормативної грошової оцінки земель на одиницю площі застосовуються у період дії правового режиму воєнного стану.

Крім того, усереднені показники нормативної грошової оцінки земель затверджені на одиницю площі для:

  • земель житлової та громадської забудови, земель рекреаційного призначення, земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а також для земельних ділянок, які не віднесені до категорії земель за основним цільовим призначенням;
  • земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, земель оздоровчого призначення, земель історико-культурного призначення, земель лісогосподарського призначення та земель водного фонду;
  • земель сільськогосподарського призначення.

Зазначений наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Наразі, станом на 28.07.2022 р. наказ не опубліковано.

Доречі, з 25.07.2022 р. впроваджено автоматичне формування витягу про нормативну грошову оцінку земельних ділянок с/г призначення. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Про те, як індексується НГО земель - 2021 при обчисленні плати за землю за 2022 рік та реєстрація договору оренди землі та воєнний стан, читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.