вгору

Пошкоджено або втрачено ліцензію на торгівлю пальним: що робити?

У разі втрати або пошкодження ліцензії орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у т. ч. іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання (у т. ч. іноземному суб’єкту господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) дублікат ліцензії.

! При цьому, строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії.

За видачу дубліката ліцензії на оптову торгівлю, роздрібну торгівлю, зберігання справляється плата у розмірі 780 грн, яка зараховується до бюджету згідно з чинним законодавством. Ці норми визначено ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР.

Про це повідомили податківці ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Куди подавати заяву щодо ліцензії на право виробництва, а також торгівлі та зберігання пального, і чи потрібна ліцензія при продажу алкоголю та тютюну через додатки служб кур’єрської доставки, читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.