вгору

Послаблення карантинних обмежень – з 05.06.2020 р.

Уряд послаблює карантинні обмеження з 05.06.2020 р. На засіданні Кабміну ухвалили рішення про дозвіл:

  • з 05.06.2020 р. роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • з 05.06.2020 р. особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 кв. м;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 01.09.2020 р.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:

  • з 05.06.2020 р. – внутрішнє авіасполучення;
  • з 15.06.2020 р. – міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Увага! Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

  У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Д. Шмигаль на своєму Telegram-каналі.

Наразі текст постанови не оприлюднено.

Про оприлюднення постанови КМУ щодо встановлення адаптивного карантину та затверджені тимчасові рекомендації щодо роботи бізнесу на карантині дізнайтесь з Блогу бухгалтера, Інформеру M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.