Новини M.E.Doc

Лідери українського бізнесу обирають обмін документами #безпаперу. CRM система №1 в Україні - Бітрікс24 обрала рішення FlyDoc для впровадження електронного обміну документами зі своїми контрагентами.

Як спроститься процес обміну ТТН при вантажоперевезеннях між відправником, перевізником й вантажоодержувачем із узаконенням е-ТТН, чому переведення товарно-транспортних накладних у е-формат позитивно вплине на ринок ритейлу та роботу логістичних компаній, і що за можливості й суттєві переваги отримають користувачі M.E.Doc.

Понад 10 000 читачів журнал «Бізнес» у рамках проєкту «Інновації» обрали ТОП-5 інноваторів країни, серед яких Linkos Group зі своєю програмою M.E.Doc. З цієї нагоди СЕО Олеся Білоусова, поспілкувалася з журналістами видання щодо цінності електронного документообігу для українських компаній.

Чому про "Форсайт1.9" повинні знати якомога більше? Видання Новое время запитало про це Олесю Линник, засновницю Linkos Group, організаторку бізнес-події та авторку програми M.E.Doc. "Тут збираються професіонали, які створюють в Україні електронний документообіг та оцифровують фінансовий сектор у бізнесі", - говорить пані Олеся.

Сегодня предприятия стремятся максимально оптимизировать свои бизнес-процессы, чтобы стать более продуктивными и конкурентоспособными. Так, в частности, переход с бумажного на электронный формат документооборота может дать современному бизнесу ряд существенных преимуществ при минимуме затрат.

19 років тому українська IT-компанія Олесі Линник першою запропонувала бізнесу оцифрувати податкову звітність та облік. Інноваційну програму M.E.Doc, що спочатку сприймалась як привіт із далекого майбутнього, сьогодні використовують понад 80% компаній усіх сфер і масштабів.

25–26 травня на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ “Парковий”, відбувся всеукраїнський “Форсайт 1.9 Майбутні” — ІТ-конференція, присвячена цифровим можливостям обміну документами.

У останні травневі вихідні, на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, КВЦ “Парковий”, відбулася всеукраїнська ІТ-конференція “Форсайт 1.9 Майбутні”, присвячена електронному документообігу (ЕДО).

25 – 26 мая состоялась всеукраинская ІТ-конференция — «Форсайт 1.9 Майбутні», посвященная электронному документообороту (ЭДО). Организатор события, разработчик известной программы M.E.Doc компания Linkos Group, вот уже 19 лет подряд создает программные решения для автоматизации документооборота для бизнеса и государства.

В останні вихідні травня, на одному з найкращих бізнес-майданчиків столиці, у КВЦ “Парковий”, відбулася всеукраїнська ІТ-конференція “Форсайт 1.9 Майбутні”, присвячена електронному документообігу (ЕДО). Організував масштабний захід національний розробник програмних рішень — Linkos Group, що вже 19 років поспіль створює БЕЗПАПЕРОВІ технології: оцифровує бухгалтерські документи та звітність на ринку

25–27 травня в Києві відбулася ІТ-конференція «Форсайт 1.9. Майбутні». Представники Soсar, ДТЕК, «Епіцентра», Billa та БаДМ розповідали про свій досвід переходу на електронний документообіг за допомогою сервісів від Linkos Group.

У Києві 25-26 травня відбувся Всеукраїнський Форсайт 1.9, організований національним розробником Linkos Group. Ось уже 19 років на щорічних конференціях представники Linkos Group розповідають про тренди майбутнього в сфері бізнесу, документообігу.

25–26 травня відбулася наша всеукраїнська ІТ-конференція — "Форсайт 1.9 Майбутні", яка була присвячена електронному документообігу (ЕДО). Організатор події, розробник програми M.E.Doc, компанія Linkos Group, що ось уже 19 років поспіль створює програмні рішення для автоматизації документообігу для бізнесу та держави.

Компанія Linkos Group організувала масштабну ІТ-конференцію у Києві, де обговорювалося цифрове майбутнє України, зокрема питання електронного документообігу.

Цими вихідними, 25-26 травня, відбулася масштабна ІТ-конференція - "Форсайт 1.9 Майбутні", присвячена електронному документообігу (ЕДО).

У ці вихідні, 25-26 травня, відбулася масштабна IT-подія, "Форсайт 1.9 Майбутні", від національного розробника програмних рішень для електронного документообігу, Linkos Group!

Організатор події, компанія Linkos Group, 19 років поспіль створює програмні рішення для оптимізації бізнес-процесів та відмови від паперових документів.

На ІТ-конференції “Форсайт 1.9 Майбутні” представники бізнесу та держави говорили про те, які на сьогоднішній день вже є технічні рішення для того, щоб відмовитись від паперу у своїй повсякденній роботі

Організатор — компанія Linkos Group — переніс учасників на 1000 років вперед і презентував свої нові проривні розробки.

В эти выходные, 25-26 мая, состоялась масштабная ИТ-конференция - "Форсайт 1.9 Будущие", посвященная электронному документообороту (ЭДО).