вгору

Підіб’ємо підсумки: досягнення та новинки 2024 року, якими пишається M.E.Doc

27.12.2024

2024 рік добігає кінця — і ми хочемо підсумувати свої досягнення та новинки у M.E.Doc. З кожним роком ми стаємо кращими для вас, розширюємо горизонти своїх можливостей, прагнемо якомога більше полегшити ваші робочі будні. І новий 2025 рік не стане винятком! Проте саме зараз поглянемо на успіхи поточного року.

1. У M.E.Doc додано нові форми звітності відповідно до нової Таксономії UA XBRL МСФЗ 2022 для пакета Загальна таксономія 210_310 модуля Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL). Для зручності заповнення нових звітів наші експерти підготували для вас аналіз змін, які відбулись у Таксономії UA МСФЗ XBRL 2022 року у порівнянні з Таксономією 2021 року, за звітами, а також зміни  перекладу  у Таксономії UA МСФЗ XBRL – 2022. 

2. Літня акція “Спекотний документообіг з нагоди Дня бухгалтера подарувала можливість новим та діючим користувачам модулю "Електронний документообіг" у M.E.Doc отримати три місяці користування ЕДО без обмежень за кількістю відправлених документів. Таким подарунком скористалися більше 2 тисяч користувачів програми.

3. Створено рішення MEDOC SAF-T UA та MEDOC API SAF-T UA для подання звіту SAF-T. Це стандарт, який допомагає запровадженню електронного аудиту. Рішення MEDOC API SAF-T UA — рішення, що інтегрується з обліковими системи завдяки REST API. Друге рішення — MEDOC SAF-T UA — вебсервіс для створення, перевірки та підписання файлів SAF-T UA. Перевагою даних рішень є масштобованість, завдяки якій ними можуть скористатися як великі платники податків, для яких подання SAF-T стане обов'язковим у 2025 році, так і малий та середній бізнеси, які почнуть працювати з новим стандартом у майбутньому.

4. Презентовано новий модуль "Формування податкової накладної на основі фіскальних чеків". Таким чином, можливе автоматичне формування податкової накладної за щоденними підсумками на основі чеків РРО/ПРРО, зареєстрованих при здійсненні операцій постачання товарів або послуг кінцевому споживачеві, завантажених з інформаційної системи СОД РРО. Модуль корисний для платників ПДВ, тих, хто використовує РРО/ПРРО, а також для розрахунку з клієнтами (готівка, банк, платіжний термінал).

5. З 1 грудня 2024 року у програмі була випущена податкова накладна (експортне забезпечення). Її можна створити, заповнити та успішно зареєструвати за допомогою програми M.E.Doc. Як це зробити — читайте тут

6. Як ми і прогнозували на початку 2024 року електронний документообіг продовжив набирати популярність серед українського бізнесу. Загальна кількість документів, що відправляються через програму M.E.Doc у цьому році досягла рекордних 82 млн документів, що на 13% більше, ніж у 2023 році і майже в два рази більше, ніж у 2022-2023 роках. 

Дякуємо, що залишаєтеся з нами та обираєте програму M.E.Doc! Далі — тільки більше.