вгору

Держпраці розпочала перевірки роботодавців, зайнятих ліквідацією COVID-19

До Держпраці надійшло доручення Прем'єр-Міністра України Дениса Шмигаля від 25.05.2020 № 20930/1/1-20 щодо здійснення впродовж червня-липня 2020 року заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю:

  • при нарахуванні та виплаті заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  • за своєчасністю подання повідомлень про кожний встановлений факт інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою COVID-19 та об'єктивністю проведених розслідувань професійних захворювань.

У зв’язку з цим ГУ Держпраці у Дніпропетровській області звертає увагу, що перелік посад медичних та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, та лікуванням пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19, cпричиненої короновірусом SARS-CoV-2, яким здійснюється доплата в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 року, затверджено наказом МОЗ від 02.04.2020 р. № 768.

Доплата, передбачена вищезазначеним наказом, є додатковою зарплатою, тому доплату в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) проводиться за весь робочий час, відпрацьований працівником за професією (посадою), яка зазначена в переліку до наказу №768 та в персональному переліку працівників, яким встановлена доплата.

При цьому, персональний перелік працівників, яким встановлюють доплату, затверджує керівник відповідного закладу охорони здоров’я.

Також на цю тему читайте у наших матеріалах:

Більше новин і корисних матеріалів читайте у Блозі бухгалтера, в розділі Інформер програми M.E.Doc, а також на Telegram-каналі.