вгору

Для отримання допомоги на дітей ФОП 1-2 групи необхідно подати документі до 15 грудня 2020 р.

На сайті Мінсоцполітики розміщено звернення до ФОП 1-2 групи, в якому зазначено, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 р. по 31.12.2020 р.

! Особи, які отримували виплату допомоги у травні-серпні 2020 року, таку допомогу будуть отримувати і надалі.

Про відновлення виплати допомоги на дітей для ФОП 1-2 групи ми писали у матеріалі.

Увага! ФОП, які не звертались за даною виплатою, для призначення та виплати допомоги на дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання до 15 грудня 2020 року з пакетом необхідних документів у паперовій формі:

  • копіями свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідкою з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • копією документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • копією рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Також можна заповнити електронну заяву за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/ з фотокопіями відповідних документів.

Нагадаємо нашим користувачам, що ВРУ прийнято Закон щодо соціальної підтримки ФОП та громадян під час карантину, який вже підписано Президентом.

Чи оподатковуватимуть допомогу по частковому безробіттю для ФОП та яка ознака доходу у ф. № 1-ДФ відображається у разі отримання допомоги по частковому безробіттю, про це читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.