вгору

Застосування програмних РРО: послідовність дій

22.07.2020

Нагадуємо нашим читачам, що з 01.08.2020 р. з’явиться можливість використання програмних РРО замість класичних.

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 Податкового кодексу України.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі заяви, що подається у електронній формі через Єдине вікно подання звітності або програмного інтерфейсу (АРІ).

Описание: https://lh3.googleusercontent.com/_FF1Hnw1aPuO5rBTgi9iAUPTJyZmbMIOegvVTO88suA9rVeb1QSZ8YFb7dQxAAwEce5GDCOGT6P8vJ3WAzOCkUoXHSpjLOPMUuRxAjDNyDrEk39W7fh6xNX52vLlLLLdLIb3G0HH Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій* такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

*Реєстр програмних реєстраторів розрахункових операцій – реєстр, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, до якого вносяться програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) в момент присвоєння їм фіскального номера фіскальним сервером контролюючого органу, а також відомості про суб’єкта господарювання та його господарські одиниці, де застосовуються такі ПРРО, дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються такими реєстраторами.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, встановленим наказом Мінфіну від 06.06.2017 р. № 557.

Про це інформує ДПС у м. Києві.

Про надання для тестування API фіскального сервера, завершення держреєстрації наказів Мінфіну про застосування ПРРО та добірку наших публікацій по програмним РРО читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.