вгору

Що робити у разі втрати/викрадення гаджету, на якому встановлено ПРРО?

02.09.2020

Нагадаємо, що з 01.08.2020 року стало можливим використання програмних РРО (далі – ПРРО) при розрахункових операціях. Докладніше про це – у матеріалі.

! Програмне забезпечення може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але використовувати один ПРРО одночасно можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.

У разі використання декількох ПРРО необхідно мати відповідну кількість зареєстрованих касирів, щодо яких було подано повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

У разі викрадення пристрою необхідно подати повідомлення за ф. 2-ПРРО (J/F1316701), яка визначена у дод. 2 Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 р. № 317, з позначкою «Крадіжка пристрою або компрометація ключа», після чого реєстрацію такого ПРРО буде скасовано.

В програмі M.E.Doc ф. 2-ПРРО – «Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій» доступна для заповнення.

Про те, як заповнити Заяву про реєстрацію програмного РРО у M.E.Doc, читайте тут.

Таке роз’яснення надано на Інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР», категорія, 109.24.

Докладніше про ПРРО читайте у матеріалах:

Нагадаємо, розробник M.E.Doc пропонує сучасну альтернативу використання класичному РРО – програмний РРО та СОТА Каса.

Більше новин читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.