вгору
21.04.2021
Нагадуємо нашим читачам, що форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок), порядок його заповнення та подання податковими агентами затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773).
Розрахунки «Звітний новий» та «Уточнюючий» подаються на підставі інформації з раніше поданих Розрахунків і містять інформацію лише за рядками з реквізитами або сумами нарахованого ПДФО, військового збору, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються ДПС до платника.
При цьому Розрахунок, сформований для виправлення помилок за звітний (податковий) та за попередній періоди, не має містити інших додатків, крім тих, у яких проводиться коригування.
Коригування показників додатка 4ДФ до Розрахунку проводиться таким чином:
1) у розд. I:
Рис. 1
Рис. 2
Рис. 3
2) у розд. II:
Про це повідомили податківці на Інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР», категорія 103.25.
Про те, які додатки об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ заповнює роботодавець, про особливості заповнення додатка 4ДФ об'єднаної звітності – від податківців, чи належать ФОП до кількості працюючих за цивільно-правовими договорами та чи відображаються вони у додатку 4ДФ, та про те, що Уряд пропонує оновити форму 4ДФ, читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.