вгору

Підсумки тижня з 22 по 26 листопада 2021 року

Кабмін 24.11.2021 р. затвердив зміни до умов адаптивного карантину. Тепер у жовтій зоні кафе, ресторани, спортзали, заклади культури та громадські установи зможуть працювати лише за умови вакцинації від коронавірусу всього персоналу хоча б однією дозою вакцини чи наявності негативного ПЛР-тесту чи сертифіката про одужання. Це ж правило стосується і відвідувачів цих закладів.

25.11.2021 р. набрав чинності Закон України від 17.11.2021 р. № 1888-IX, яким, зокрема, збільшено розмір адмінштрафів за несплату податків.

У ВРУ зареєстровано законопроєкт від 18.11.2021 р. №6320, яким передбачається електронне подання відомостей про бенефіціарів.

Держпраці розяснила, як правильно відображати назви посад у штатному розписі, та навела приклади типових помилок.

Також Держпраці звертає увагу, що медогляди працівників, зайнятих на важких роботах та інших передбачених законом категорій, необхідно проводити, незважаючи на карантин.

Мінекономіки затвердило порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці. Зазначимо, що впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці не є обов’язковим, це виключно альтернативний варіант, на вибір роботодавця.

НКЦПФР нагадала про те, що термін подання фінзвітності у форматі іXBRL до Центру збору фінансової звітності спливає 31 грудня 2021 року.

Податківці надали роз’яснення:

Більше новин читайте у Блозі бухгалтера, в Інформері програми M.E.Doc, а також на нашому Telegram-каналі.